Apie Mus - GUTES AUTO
  • 8-678 68626
Auto svajone      -

Apie Mus

Gutesauto savo klientui suteikia  galimybes gauti išskirtines sąlygas finansavimui perkant automobilį išsimokėtinai. Lizingas puikus būdas įsigyti norimą automobilį.

Nepalankios bankų sąlygos jūsų galimybėms? Ne bėda Gutesauto ras ką jums pasiūlyti, įvertins jūsų situaciją ir pritaikys pati geriausia sprendimą jog galėtumėte džiaugtis  naujai įsigytu automobiliu.

Gutesauto gali pasiūlyti išskirtinais sąlygas savo klientams, o norint kokybiško automobilio ir nepermokėti už finansavimą, turint nepalankias kredito istorijas Gutesauto sprendimai pagal kiekvieno poreikį su geriausiais pasiūlymais.  

Aukštas klientų aptarnavimo lygis, profesionalios brokerio paslauga, sudarant išskirtinį pasiūlymą, sąlygas ir kokybės garantiją.

Patikimi naudoti automobiliai lizingu, Gutesauto  padės Jums įsigyti naudotą automobilį išsimokėtinai, patikimą, jūsų poreikius atitinkantį automobilį.

Gutesauto greitas būdas įsigyti patikimą automobilį išsimokėtinai.

Patikimi naudoti automobiliai išsimokėtinai .
 Automobiliai lizingu, be pradinio įnašo.
Didelis, besikeičiantis automobilių pasirinkimas, leidžia mūsų klientams rasti sau tinkamiausia variantą.
 Gutesauto automobiliai pilnai paruošti eksploatacijai, automobiliams atliekama techninė apžiūra visiškai nemokamai.
 Perkant automobilį nėreikia kasko draudimo.
 Finansuojame iki 100% automobilio vertės!
 Individualūs pirkimo išsimokėtinai pasiūlymai kiekvienam.

Norėdami gauti pasiūlymą susiekite su mumis arba užpildykite paraišką, o atvykę pas mus turėsite galimybę viską sutvarkius dar tą pačią dieną išvažiuoti nauju automobiliu.

Svajoji apie automobilį? Bet apsunkintos sąlygos vis trukdo įsigyti? Gutesauto gali gauti puikų pasiūlymą pagal savo galimybes, įvertinus jūsų sąlygas palankiausiu variantu ir geriausiomis sąlygomis įsigysite automobilį.

Parduodami automobiliai atkeliauja iš didžiųjų Europos sąjungos šalių tokių kaip :  Belgija, Prancūzija, Olandija, Vokietija ir kitų.

Asortimentas kaskart kinta ir plečiasi turime pasiūlyti įvairiausių modelių nuo populiariausių ir konkurencingiausių rinkoje tokių kaip Audi, BMW, Ford  iki patvarių,  kokybišku modelių Fiat, VW, Jeep ar Volvo . Kiekvienas ieškantis automobilio Gutesauto gali jų rasti.

Pirkdami iš patikimų tiekėju savo klientams galime pasiūlyti kokybiškus ir patikimus automobilius už prieinamą kainą.

Kiekvienam klientui, suteikiamos profesionalios tarpininkavimo sąlygos pirkti automobilį išsimokėtinai. Parenkamas tinkamiausias finansavimo būdas, lizingo bendrovė ir patrauklios mokėjimo sąlygos.

  Esam vieni iš didžiausių Lietuvoje ! Paslaugas teikiame daugiau nei 5 metus per kuriuos aptarnavome virš 900 klientų.

 Sukaupta patirtis leidžia greitai rasti sprendimus, išsamiai patarti ir kokybiškai teikti paslaugas.

Norite įsigyti automobilį, tačiau bankas nesuteikia paskolos. Gutesauto  randa sprendimus klientams su įvairiomis situacijomis.  Išanalizuojame visus galimus variantus ir  randame sprendimą pagal kliento galimybes.

Taip pat perkant automobilį Gutesauto  bus pasirūpinta technine apžiūra, dokumentų sutvarkymu ir jums tai nieko nekainuos.

Automobiliai  parduodami tik gyvai atvykus pas mus Kaunas taikos pr.145b.

Gutesauto  privalumas lankstumas aptarnaujame stambius ir smulkius klientus rasdami tinkamus variantus ir sąlygas kiekvienai kategorijai.

lt_LTLietuvių kalba
lt_LTLietuvių kalba